top of page
restaurant-woman-with-hearing-aid-seen-from-behind-1000-1000.jpg

KULLANICILAR WIDEX MOMENT’İN GERÇEK YAŞAM SESİNİ TERCİH EDİYOR

WIDEX MOMENT’i günlük yaşamlarında, çeşitli ortamlarda deneyen 101 kullanıcıyla anket yaptık; bunların %91’’i sesin mevcut işitme cihazlarına kıyasla daha tatmin edici ve daha gerçek yaşam gibi olduğunu belirtti.

widex-tv-play-1000-1000.png

WIDEX MOMENT™ artık TV PLAY’e kusursuzca bağlanabiliyor. Böylece kullanıcılar televizyonu inanılmaz doğal ses kalitesiyle doğrudan işitme cihazlarına aktarabiliyor ve televizyonun, filmlerin ve maçların tadını daha iyi çıkarabiliyor.

WIDEX MOMENT™ ve TV PLAY™
BİRLİKTE ÇOK İYİ SONUÇ VERİYOR

Widex_Standard-Charger_mRic_beauty_1000x1000.jpg

GİZLİ ŞARJ EDİLEBİLİRLİK

WIDEX MOMENT™ ile rahatlık ön planda.

mRIC modeli piyasada bulunan en küçük şarj edilebilir hoparlörü kanal içinde işitme cihazıdır, her anı duymak için gereksinim duyduğunuz tüm gücü içermektedir.

İşitme cihazı pilleriyle uğraşmanıza gerek yok, basit bir şarj aleti hayatınızı kolaylaştırır.

Widex şarj edilebilir işitme cihazlarını, küçük ve kullanması kolay Widex Standart Şarj aletiyle  şarj edebilirsiniz.

Widex şarj edilebilir işitme cihazlarınıza Widex Charge n Clean aletiyle daha iyi bakabilirsiniz.

WIDEX MOMENT™ İŞİTME CİHAZI MODELLERİNİ İNCELEYİN

WIDEX MOMENT™ üç kulak arkası model, dört hoparlörü kanal içinde model ve üç kulak içi model halinde üretilmektedir. İşitme uzmanlarımız size özgü işitme kaybınız ve yaşam tarzınıza göre ideal modeli seçmenize yardım edebilir.

BTE 312

Zarif, güçlü ve kullanması kolay. Sağlam Widex Moment BTE 312 göze çarpmayan, ZeroDelay™ özellikli Widex PureSound™ uygulamasıyla çalışarak akıllı otomasyon ve saf ve doğal ses sunar. Bu Kulak Arkası (BTE) işitme cihazı, kulak arkasına dikkati çekmeyecek şekilde takılır, böylece işitmeye odaklanabilirsiniz. Tonelink™ uygulaması veya bir DEX cihazı kullanarak işitme cihazınızı tümüyle kontrol edebilirsiniz.

mRIC R D

Widex Moment mRIC R D, şarj edilir tip lityum-iyon pillerle çalışan en küçük hoparlörü kanal içinde işitme cihazıdır (RIC). İnce ve basit şarj aletiyle kolayca şarj edilir, Widex Moment uygulamasını kullanarak iOS veya DEX’ten doğrudan müzik, TV veya sohbetler aktarılabilir. Gelecekte de Android’e bağlanması için hazırlık yapılmaktadır. Lityum-iyon pillerle çalışan en küçük işitme cihazıdır, şarj etmesi kolaydır, ses aktarmaya hazırdır.

CIC Micro

Kulak içi (ITE) Widex Moment CIC Micro, kulağın arkasına değil içine takılan ve dikkat çekmeyen bir işitme cihazıdır. Küçük olabilir, fakat güçlüdür, saf ve doğal Widex sesi sunar.

  • Instagram
  • Facebook
bottom of page